На Вінниччині розпочав роботу перший сільський ЦНАП – ПІЩАНКА СЬОГОДНІ

На Вінниччині розпочав роботу перший сільський ЦНАП

9 липня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко відвідав с. Агрономічне Вінницького р-ну з робочою поїздкою та взяв участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної сільської ради.

Рішення про створення, підготовку та про початок роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної сільської ради було прийнято 27 липня 2017 року вісімнадцятою сесією сьомого скликання депутатів Агрономічної сільської ради з метою запровадження сучасних форм під час надання адміністративних послуг в одному приміщенні, які надаються місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а також задля вдосконалення взаємодії виконавчого органу сільської ради, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб зазначених органів у сфері організації надання адміністративних послуг.

Новостворений  ЦНАП у с. Агрономічному Вінницького р-ну надає 37 видів адміністративних послуг щодо  забезпечення прав населення в соціальній сфері, паспортної системи, реєстрації бізнесу, реєстрації майна, земельних відносин, пенсійного забезпечення тощо. Загалом, ЦНАПом вже укладено угоди про співпрацю з Управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькому р-ні області, з Управлінням праці соціального захисту населення Вінницької РДА, з Вінницьким районним центром зайнятості, тому у центрі надання адміністративних послуг, який раніше працював у тестовому режимі, можна отримати консультації від працівників зазначених установ.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Андрій Гижко зазначив: «На сьогодні в державі відбувається ряд важливих реформ, підтриманих Президентом України та українським Урядом. Напевно, ключовою реформою, яка увійде в історію нашої держави, є реформа децентралізації, яскравий приклад якої ми бачимо у вашій громаді. Поняття «децентралізація» демонструє та пояснює, де саме знаходиться центр прийняття рішень. Тож ви наблизили надання послуг до місцевих жителів, які можуть звертатися по допомогу та вирішувати необхідні питання у межах територіальної громади. Саме тому цей Центр стане тим осередком, куди кожен мешканець с.Агрономічного та жителі з навколишніх сіл зможуть швидко отримати рішення за різними напрямами. На сьогодні такі центри стають місцем прийняття прозорих публічних рішень» Звертаючись до присутніх, Андрій Гижко підкреслив, що від оперативності та якості надання адміністративних послуг залежить рівень довіри громадян до органів державної влади, а також побажав жителям с.Агрономічного Вінницького р-ну миру, злагоди, успіхів та швидкого і ефективного прийняття рішень.

Із найкращими побажаннями до жителів територіальної громади та гостей з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг також звернулися: начальник Управління ДМС у Вінницькій області Борис Наливайко, заступник Вінницького міського голови Сергій Матусяк; голова Вінницької РДА Михайло Демченко, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, сільський голова Олег Шулікін, депутат обласної Ради, директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України Олександр Корнійчук,  начальник Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Володимир Кубик, а також керівник Центру надання адміністративних послуг, депутат Агрономічної сільської ради 7-го скликання Тетяна Лисак.

За словами Андрія Гижка, зазначений Центр надання адміністративних послуг є першим у селі, адже до цього ЦНАПи було відкрито переважно в об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, протягом минулого року в ОТГ відбулось відкриття шести таких центрів. Ще однією особливістю новоствореного Центру в с. Агрономічне Вінницького р-ну є розташування на приміській території, що значно полегшить життя місцевих мешканців, які раніше  були змушені звертатися щодо  вирішення відповідних питань до ЦНАПів, розташованих у м. Вінниці.

На сьогодні у зазначеному Центрі надання адміністративних послуг працює державний реєстратор. Крім цього, від початку року Центром, який раніше працював у тестовому режимі, було надано 1249 послуг. Загалом, в середньому на місяць надається 208 послуг. Крім цього, послугами ЦНАПу можуть скористатися мешканці сусідніх сіл Вінницького р-ну, а також жителі сіл Тиврівського р-ну Вінницької області.

Задля ефективного функціонування Центру надання адміністративних послуг створено 5 робочих місць при виконавчому комітеті Агрономічної сільської ради. Також у приміщенні ЦНАПу встановлено термінал та банкомат «ПриватБанку».

За словами Андрія Гижка, на сьогодні заплановано відкриття ще чотирьох центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах Вінниччини.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*