У Томашполі засідатимуть депутати селищної ради – ПІЩАНКА СЬОГОДНІ

У Томашполі засідатимуть депутати селищної ради

Відповідно до розпорядження Томашпільського селищного голови №121 від 02.07.2018 року “Про скликання  23 позачергової сесії селищної ради 8 скликання”,

частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту селищної ради,  5 липня 2018 року о 10.00 годині в кабінеті Томашпільського  селищного голови відбудеться   засідання 23 позачергової сесії селищної ради 8 скликання.

  • ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Про організаційну роботу виконавчого комітету Томашпільської селищної ради з питань попередження правопорушень, бездоглядності серед неповнолітніх.

Про роботу Томашпільських комунальних підприємств у І півріччі 2018 року.

Про спортивно-масову роботу в Томашпільській ОТГ.

Про затвердження селищної Програми  протипожежної безпеки,  профілактики надзвичайних ситуацій на території Томашпільської селищної ради..

Про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, затвердженої 16 черговою сесією селищної ради 8 скликання 22.12. 2017 року.

Про внесення змін до рішення 16 чергової сесії селищної ради 8 скликання від 22.12. 2017 року « Про бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Про затвердження проектів  на розвиток інфраструктури Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади.

Про затвердження плану роботи селищної ради на ІІІ квартал 2018 року.

Про затвердження селищної Програми  поводження з твердими побутовими відходами по Томашпільській об’єднаній територіальній громаді на 2018 – 2026 роки.

Про надання дозволу Томашпільському комунальному підприємству на розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Томашпільської ОТГ.

Про надання  гр.. Теплому Євгену Володимировичу дозволу на виготовлення технічної документації з встановлення меж земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. 40-річчя Перемоги,29а, загальною площею 0,1387 га. Підстава: заява Теплого Є.В.

Про надання  гр.. Фартушному Григорію Миколайовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Білянська,  площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства. Підстава: заява Фартушного Г.М.

Про надання  гр.. Бандишу Михайлу Івановичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі, що знаходиться в с. Нетребівка,  вул..Сонячна, 5,  площею 0,29 га для га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Бандиша М.І.

Про надання  гр.. Білоус Надії Павлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул..Кирила Стеценка, загальною площею 0,01 га для індивідуального  гаражного будівництва. Підстава: заява Білоус Н.П.

Про надання  гр.. Скорук Анжелі  Мколаївні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться в с. Ракова, вул. Яблунева, загальною площею 0,24 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Скорук А.М.

Про надання  гр.. Мудраку Миколі Антоновичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Криворучка, 12, загальною площею 0,0566 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Мудрака М.А.

Про надання  гр.. Пацюку Олександру Юрійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 164. Підстава: заява Пацюка О.Ю.

Про вилучення у гр. Суліган Оксани Іванівни із користування земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Гоголя. Підстава: заява Суліган О.І.

Про вилучення у гр. Яворського Миколи Стаховича із користування земельної ділянки, що знаходиться в смт. Томашпіль, в районі Білої.  Підстава: заява ЯворськогоМ.С.

Про надання гр. Бадлаку Андрію Васильовичу земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Гоголя, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Бадлака А.В.

Про надання гр. Шкураку Євгену Юрійовичу земельної ділянки площею 0,01 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, провул..1 Травня, 1, кв. 6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Шкурака Є.Ю.

Про надання гр. Гусаку Віталію Васильовичу земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Підстава: заява Гусака В.В.

Про надання гр. Заболотному Дмитру Вікторовичу земельної ділянки площею 0,15 га, що знаходиться в смт. Томашпіль, вул.. Білянська, 57, для ведення особистого селянського господарства.  Підстава: заява Заболотного Д.В.

Про виділення в користування гр. Находних Галині Олегівні земельної ділянки площею 0,16 га, що знаходиться в смт. Томашпіль (в районі Лисої гори) для індивідуального городництва (садівництва). Підстава: заява Находних Г.О.

Про вилучення земельних ділянок, наданих для ведення особистого селянського господарства та які рахувалися за покійними громадянами, жителями с. Нетребівка:Топікою Оленою Іванівною – земельна ділянка площею 0.14 га, (вул.. Горького, 24), Головатюк Ганною Федорівною- земельна ділянка площею 0,06 га (вул.. Подільська), Рогою Ніною Федорівною – земельна ділянка площею 0,10 га та 0,12 га (вул. Подільська), Топікою Оленою Іванівною – земельна ділянка площею 0,10 га (вул.. Подільська), Пушкарьовою Надією Федорівною – земельна ділянка площею 0,08 га (вул.. Подільська), Карандюком Миколою Ананійовичем – земельна ділянка площею 0,06 га (вул. Подільська).

Про надання дозволу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на погодження здійснювати розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Томашпільської селищної ради, шляхом надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою передачі у власність гр.. Гріненку Олександру Олексійовичу для ведення садівництва площею 0.08 га. Підстава: клопотання ГУ.

Про надання дозволу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на погодження здійснювати розпорядження землями сільськогосподарського  призначення державної власності, які розташовані на території Томашпільської селищної ради, шляхом надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою передачі у власність гр.. Романюку Євгену Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 2.00 га. Підстава: клопотання ГУ.

Про надання дозволу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області на погодження здійснювати розпорядження землями сільськогосподарського  призначення державної власності, які розташовані на території Нетребівського старостату, шляхом затвердження проекту землеустрою з метою передачі у власність гр.. Бабінському Артему Олександровичу для ведення особистого селянського господарства площею 2.00 га. Підстава: заява Бабінського А.О.

Про звільнення гр.. Халабуди Ольги Миколаївни  від плати за харчування в ДНЗ «Сонечко» смт. Томашпіль її  неповнолітнього сина Халабуди Антона Вадимовича, 23.07.2015 року народження.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*